Wieczór z tangiem

Wieczór z tangiem
Ogród Dolny / Arkady Kubickiego

Tango, synonim pasji i pożądania, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zmysłowych tańców. Czy łatwo jest opanować podstawowe kroki i dać się porwać muzyce?

Przekonamy się o tym podczas tanecznego wieczoru, który rozpocznie koncert plenerowy na scenie w Ogrodzie Dolnym. Popularne utwory tangowe będą prezentowane na żywo, w formie muzyki instrumentalnej, wokalnej oraz  mechanicznej.

W programie znajdzie się też pokaz tego tańca w wykonaniu pary instruktotorów: Moniki Kwiatkowskiej i Tomasza Sadlakowskiego.

Druga część imprezy odbędzie się w Arkadach Kubickiego, gdzie chętni wezmą udział w lekcji kroku podstawowego tanga argentyńskiego. Nie zabraknie wspólnego tańca z udziałem tancerzy z warszawskiego środowiska tangowego.


Szanowni Państwo, z uwagi na konieczność przestrzegania reżimu sanitarnego, co m.in. oznacza konieczność zakrywania ust i nosa i ograniczenie udziału uczestników koncertu do 150 osób, informujemy o wymogu wcześniejszej rejestracji https://linkd.pl/79ss na „Wieczór tanga”, w ramach festiwalu "Królewskie Arkady Sztuki" w dniu 14 sierpnia 2020. Jednocześnie zwracamy uwagę na respektowanie zasady tańca wyłącznie z partnerką/partnerem pozostającymi w bliskiej relacji rodzinnej lub towarzyskiej.