XXVIII Targi Książki Historycznej

XXVIII Targi Książki Historycznej

28 listopada 1 grudnia 2019 r.

godz. 10.0018.00

Arkady Kubickiego

200 wystawców z całej Polski, największa oferta książek o tematyce historycznej, X Salon Książki Muzealnej, liczne konferencje i spotkania autorskie – program XXVIII Targów Książki Historycznej obfituje w różnorodne wydarzenia, wśród których każdy znajdzie coś dla Ciebie.

Impreza na stałe wpisała się w repertuar stołecznych wydarzeń kulturalnych i cieszy się ogromnym uznaniem zarówno specjalistów, jak i osób zainteresowanych historią.

Z każdym rokiem formuła targów się rozwija. Dotychczas oprócz wydawców książki historycznej, można było również odwiedzać salony tematyczne, takie jak Salon Muzeów, Salon Bibliotek czy Salon Antykwariatów.

Jednym z celów imprezy jest nawiązywanie sąsiedzkiej współpracy międzynarodowej. Dotychczas Arkady Kubickiego odwiedzili wydawcy z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Rosji i Niemiec. Dorobek wydawców z innych państw przybliżały także salony zagraniczne, m.in. Salon Książki Białoruskiej oraz Salon Książki Rosyjskiej.

Tradycyjnie już zapraszamy również na wydarzenia towarzyszące: wykłady, spotkania promocyjne, projekcje filmowe oraz debaty.


Szczególnie polecamy stoisko nr 54, gdzie można kupić publikacje zamkowego wydawnictwa ARX REGIA, m.in.:

  • tom esejów towarzyszący wystawie Świat polskich Wazów. Przestrzeń – ludzie – sztuka,
  • elegancki kalendarz z historycznymi mapami,
  • kolorowe i pełne niespodzianek książeczki dla dzieci.

Zapraszamy!!!


Wstęp wolny

Szczegóły >

Organizator:

Fundacja Historia i Kultura