Kombii symfonicznie, 22 września 2015 r.

                           

 

KOMBII SYMFONICZNIE

 

 

22 września 2015 r.

 

 

godz.: 20:00

 

 

Arkady Kubickiego

 

(wejście od ul. Grodzkiej)

 


Podczas koncertu zespołu KOMBII i Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Jacka Piskorza usłyszymy największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, symfonicznych aranżacjach. Koncert ten jest nagrodą przyznaną zespołowi przez radiową Jedynkę w konkursie „SuperPremiery” podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w 2014 r.

W karierze wielu zespołów przychodzi taki moment, kiedy postanawiają przełożyć swoje dotychczasowe utwory na brzmienie symfoniczne. Istotą takiego projektu jest uzyskanie harmonii pomiędzy orkiestrą symfoniczną a zespołem, połączenie dwóch światów stylistyki muzycznej tak, aby tworzyły jedność. O spójność brzmienia zespołu KOMBII, zaliczanego do jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych na polskiej scenie muzycznej  oraz orkiestry symfonicznej zadbał Jacek Piskorz – znany szerokiej publiczności aranżer, producent i pianista.

Ten koncert będzie dla fanów zespołu wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym. Zarówno zespół KOMBII na jednej scenie z Polską Orkiestrą Radiową, jak i miejsce, w którym odbędzie się koncert, z pewnością dostarczą niezwykłych wrażeń.

Zapis koncertu ukaże się jesienią na płytach CD pt. KOMBII symfonicznie

Bilety do kupienia na stronie eBilet.pl